Parafia św. Jadwigi w Dobroszycach

Ogłoszenia Duszpasterskie (15.07.2018)

Ogłoszenia Duszpasterskie
XV Niedziela zwykła (15 lipca 2018 r.)

Pan Jezus wysłał swoich uczniów na pierwszą misję. Wyposażył ich obficie w dary duchowe. Cały Kościół do dzisiaj jest wyposażony w te duchowe dary, szczególnie pod postacią sakramentów świętych. Możemy z nich owocnie korzystać tylko wtedy, gdy zaufamy Jezusowi.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 16 VII  – Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów;
  • 20 VII – Bł. Czesław, patron Archidiecezji Wrocławskiej.

W tym tygodniu zostaną odprawione Msze św. w następujących intencjach…

Kończy się 25. Salwatoriańskie Forum Młodych RMS i żegnamy wszystkich uczestników i prowadzących. Wszystkim życzymy szczęśliwego powrotu do domu i zapraszamy za rok.

W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00.

W dniach od 09 do 27 sierpnia br. Msze św. w dni świąteczne będą sprawowane pod namiotem na łące między plebanią a kościołem parafialnym, ze względu na prace związane z gazowaniem kościoła przed niszczeniem drewna przez kornika.

Wymienionym przed tygodniem Parafianom dziękujemy za opiekę nad naszą świątynią i ofiarowanie kwiatów do kościoła. Również młodzieży z Forum Młodych dziękujemy za cały tydzień opieki nad kościołem. Na następną niedzielę prosimy mieszkańców z Nowosiedlic nr 28/1, 28/2, 29 b i 29 c (w sumie 10 osób dorosłych).

Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz życzliwość. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych.

Strzelce:
Msza św. w środę o godz. 17.00.

Ks. Janusz Kaliciak SDS
(proboszcz)