Parafia św. Jadwigi w Dobroszycach

Plan Wizyty Duszpasterskiej – Kolęda 2017-2018

Plan Wizyty Duszpasterskiej – Kolęda 2017-2018

  • 30.12.2017, sobota, godzina 11:00
    1. Strzelce nr 1 – 10 a
    2. Strzelce nr 11 – 24
    3. Strzelce nr 25 – 38
    4. Strzelce nr 64 – 39
  • 31.12.2017, niedziela, nie ma kolędy
  • 01.01.2018, poniedziałek, nie ma kolędy
  • 02.01.2018, wtorek, godzina 16:00
    1. Kwiatowa od początku
    2. Owocowa, Grzybowa, Kwiatowa od końca
    3. Ośrodek „Caritas”, Czereśniowa
  • 03.01.2018, środa, godzina 16:00
    1. 3-go Maja od początku
    2. 3-go Maja od końca, Świerkowa, Topolowa
    3. Gajówka, Kolejowa blok nr 65 i 67
  • 04.01.2018, czwartek, godzina 16:00
    1. 11-go Listopada nr 3 – 8
    2. 11-go Listopada nr 9 – 13
    3. 11-go Listopada nr 16 – 24
  • 05.01.2018, piątek, godzina 16:00
    1. Szkolna, Pogodna, Słoneczna, Azaliowa
    2. Parkowa nr 11 – 39
    3. Wspólna, Wielkopolna, Parkowa nr 56 – 41, Zacisze
  • 06.01.2018, sobota, nie ma kolędy
  • 07.01.2018, niedziela, nie ma kolędy
  • 08.01.2018, poniedziałek godzina 16:00
    1. Osiedlowa nr 1 – 23
    2. Dębowa, Osiedlowa nr 39 – 24, Klonowa
    3. Nowosiedlicka, Prosta, Jesienna, Wiosenna, Spokojna
  • 09.01.2018, wtorek, godzina 16:00
    1. Górna nr 1 – 22
    2. Górna nr 47 – 23
  • 10.01.2018, środa, godzina 16:00
    1. Oleśnicka nr 1 – 38
    2. Oleśnicka nr 40 – 62, Tęczowa, Liliowa, Lawendowa
    3. Lipowa, Brzozowa, Sportowa
  • 11.01.2018, czwartek, godzina 16:00
    1. Nowica I nr 1 – 9 i nr 42 – 35
    2. Nowica I nr 10 – 34
    3. Różana
  • 12.01.2018, piątek, godzina 16:00
    1. Fabryczna
    2. Wrocławska nr 1– 14
    3. Wrocławska nr 15 – 38
  • 13.01.2018, sobota, godzina 11:00
    1. Nowosiedlice od początku, Wschodnia
    2. Nowosiedlice od końca
    3. Bartków
    4. Kolonia Strzelce
  • 14.01.2018, niedziela, nie ma kolędy
  • 15.01.2018, poniedziałek, godzina 16:00
    1. Nowica II
    2. Ogrodowa nr 1 – 24
    3. Truskawkowa, Malinowa, Ogrodowa nr 40 – 25
  • 16.01.2018, wtorek, godzina 16:00
    1. Wojska Polskiego nr 1 – 14
    2. Wojska Polskiego nr 35 – 15
    3. Rzemieślnicza, Okrężna, Strzelecka
  • 17.01.2018, środa, godzina 16:00
    1. Kręta, Trzebnicka
    2. Polna, Stawowa 4 – 10
    3. Stawowa 46 – 11
  • 18.01.2018, czwartek, godzina 16:00
    1. Urząd Gminy, Rynek nr 1 – 5′
    2. Rynek nr 8 – 22, Krótka
    3. Wesoła
  • 19.01.2018, piątek, godzina 16:00
    1. Kolejowa nr 1 – 29 i Łąkowa
    2. Kolejowa nr 31 – 58 i Akacjowa, Sosnowa
    3. Dom Kolejowy nr 86, 82 i Kolejowa nr 80 – 60
  • 28.01.2018, niedziela, godzina 14:00, kolęda dodatkowa